Home

Чуя от бдителност лигиране волейбол младежи до 19 години обучение Внимавай бягство от затвора

България в тежка група на Европейското по волейбол за младежи до 19 г.

Юношите на България до 17 години стартираха с категоричен успех - Волейбол  - БГ Волейбол - Gong.bg
Юношите на България до 17 години стартираха с категоричен успех - Волейбол - БГ Волейбол - Gong.bg

Младежките национали по волейбол до 20 години с бронз от Европейското

Трима от сребърните медалисти на Евроволей U17 в разширения състав на  България U19
Трима от сребърните медалисти на Евроволей U17 в разширения състав на България U19

Националите ни до 21 г. 6-ти на световното по волейбол - Последни Новини от  DNES.BG
Националите ни до 21 г. 6-ти на световното по волейбол - Последни Новини от DNES.BG

Четирима пловдивчани тренират с националите в Дупница

БТА :: Националният отбор на България по волейбол за младежи до 20 години  започва подготовка на 20 юни в София с разширен състав от 17 състезатели
БТА :: Националният отбор на България по волейбол за младежи до 20 години започва подготовка на 20 юни в София с разширен състав от 17 състезатели

България е на световен 1/8-финал по волейбол за юноши до 19 г. - Труд

БТА :: Националният отбор за младежи до 20 години завърши с успех  подготовката си за Европейското първенство по волейбол
БТА :: Националният отбор за младежи до 20 години завърши с успех подготовката си за Европейското първенство по волейбол

Националите ни по волейбол до 19 години ще спорят за титлата на Световното  в Иран - Спорт
Националите ни по волейбол до 19 години ще спорят за титлата на Световното в Иран - Спорт

Невероятни "лъвчета" - България е на исторически финал на Световното  първенство по волейбол за юноши (ВИДЕО)
Невероятни "лъвчета" - България е на исторически финал на Световното първенство по волейбол за юноши (ВИДЕО)

Скандал и бой в националния отбор!

Юношите ни по волейбол се класираха за финал на Световното първенство в Иран

Националният отбор по волейбол за младежи до 20 години победи Бахрейн с 3:0  гейма в контрола - Труд
Националният отбор по волейбол за младежи до 20 години победи Бахрейн с 3:0 гейма в контрола - Труд

България стана №1 на Балканите и се класира на Европейското по волейбол до  18 години - Topsport.bg
България стана №1 на Балканите и се класира на Европейското по волейбол до 18 години - Topsport.bg

По света и у нас - БНТ Новини

България победи Италия в епичен мач и е на полуфинал на световното по  волейбол до 19 години - Спорт - Дневник
България победи Италия в епичен мач и е на полуфинал на световното по волейбол до 19 години - Спорт - Дневник

България U20 е на победа от европейското по волейбол

Лъвчетата" срещат Полша на финала на световното по волейбол до 19 години |  Волейбол | Новини от България и Света | OFFNews.bg
Лъвчетата" срещат Полша на финала на световното по волейбол до 19 години | Волейбол | Новини от България и Света | OFFNews.bg

В исторически финал за родния волейбол България нямаше шанс срещу Полша

Състав на младежите до 19 години за квалификацията в София

Мартин Стоев: Излизаме без напрежение във финала срещу Полша - Волейбол -  Национални отбори - Gong.bg
Мартин Стоев: Излизаме без напрежение във финала срещу Полша - Волейбол - Национални отбори - Gong.bg

Ясен е съставът за европейската квалификация по волейбол до 19 години -  Волейбол - Евротурнири - Gong.bg
Ясен е съставът за европейската квалификация по волейбол до 19 години - Волейбол - Евротурнири - Gong.bg

България е на финал на Световното по волейбол до 19 г. - Българска  национална телевизия
България е на финал на Световното по волейбол до 19 г. - Българска национална телевизия

Волейболните национали под 17 години започнаха подготовка в София - Волейбол  - Национални отбори - Gong.bg
Волейболните национали под 17 години започнаха подготовка в София - Волейбол - Национални отбори - Gong.bg