Home

напред зарзаватчия Маниери турнир по футбол мвр Демонстрирайте ръжда дружба

Започва турнир по футбол за служители на МВР в Русе

Благотворителен футболен турнир в помощ на децата на починали служители от  системата на МВР в Бургас - Труд
Благотворителен футболен турнир в помощ на децата на починали служители от системата на МВР в Бургас - Труд

Отборът на Районното в Разград спечели турнира по футбол за празника на МВР  – E-razgrad
Отборът на Районното в Разград спечели турнира по футбол за празника на МВР – E-razgrad

Отборът на МВР спечели турнира орга - Кюстендил - Дарик

24 отбора от 8 държави ще спорят на благотворителния футболен турнир „За  деца на починали служители на МВР“ | Община Бургас
24 отбора от 8 държави ще спорят на благотворителния футболен турнир „За деца на починали служители на МВР“ | Община Бургас

Пожарната победи полицията на турнира по футбол за празника на МВР |  Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Пожарната победи полицията на турнира по футбол за празника на МВР | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

футбол Архиви - Страница 17 от 17 - SlivenPress

МИНИ-ФУТБОЛ В ШКОЛУ»: ВТОРОЙ ЭТАП | 64 параллель онлайн

Турнир по футбол ще подпомогне деца на починали полицаи - Спорт

В АЛБЕНА СЕ ПРОВЕЖДА РЕПУБЛИКАНСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ НА МВР - Център  Спорт
В АЛБЕНА СЕ ПРОВЕЖДА РЕПУБЛИКАНСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ НА МВР - Център Спорт

СА МВР спечели турнира за Купата на БФС по плажен футбол

Турнир по футбол за празника на МВР (СНИМКИ) - Сливен - DarikNews.bg

Полицейският благотворителен турнир по футбол на МВР събра близо 12 хил. лв.

Благотворителен турнир по футбол за деца на загинали служители на МВР |  Official tourist portal of Burgas
Благотворителен турнир по футбол за деца на загинали служители на МВР | Official tourist portal of Burgas

Разградското Районно управление спечели купата в турнира по футбол за  Празника на МВР (СНИМКИ) - Разград - DarikNews.bg
Разградското Районно управление спечели купата в турнира по футбол за Празника на МВР (СНИМКИ) - Разград - DarikNews.bg

Служители на МВР в Стара Загора играха футбол по случай професионалния си  празник 5 юли
Служители на МВР в Стара Загора играха футбол по случай професионалния си празник 5 юли

Благотворителен турнир за децата на починали служители на МВР | Грамофона -  новини от Бургас, България и света.
Благотворителен турнир за децата на починали служители на МВР | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Отбори от 6 държави идват в Бургас на благотворителен турнир по футбол,  подкрепящ деца на загинали служители на МВР | Община Бургас
Отбори от 6 държави идват в Бургас на благотворителен турнир по футбол, подкрепящ деца на загинали служители на МВР | Община Бургас

Благотворителен турнир по футбол събра 6300 лв. за деца на починали  служители от МВР
Благотворителен турнир по футбол събра 6300 лв. за деца на починали служители от МВР

Община Стара Загора участва в спортните турнири по повод празника на МВР в  Стара Загора - Спорт
Община Стара Загора участва в спортните турнири по повод празника на МВР в Стара Загора - Спорт

Отборът на ОД на МВР-Кърджали стана национален първенец в благотворителния  турнир по футбол на малки врати – Арда нюз
Отборът на ОД на МВР-Кърджали стана национален първенец в благотворителния турнир по футбол на малки врати – Арда нюз

Пожарникарите спечелиха турнира по футбол за Празника на МВР - Разград -  DarikNews.bg
Пожарникарите спечелиха турнира по футбол за Празника на МВР - Разград - DarikNews.bg

Спортна асоциация МВР - Галерия - Категория : Републиканското първенство по  футбол за служители на МВР - Албена 2018 г.
Спортна асоциация МВР - Галерия - Категория : Републиканското първенство по футбол за служители на МВР - Албена 2018 г.

Отбори на МВР започват национален благотворителен турнир по мини футбол за  Купата на "Развитие" - Корпорация "Развитие" КДА
Отбори на МВР започват национален благотворителен турнир по мини футбол за Купата на "Развитие" - Корпорация "Развитие" КДА